KAPAT
STOK KODU : 1394803144
CajuArt Dekoratif Ahşap MDF Siyah Mandala Duvar Kapı Süsü
CajuArt Dekoratif Ahşap MDF Siyah Mandala Duvar Kapı Süsü
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
9
109,90 TL
99,90 TL
Havale/Eft %2.00
97,90 TL
SEPETE EKLE
Karşılaştır

Mandala nedir?

“Mandala” sözcüğü, Sanskritçede “manda” (enerji) ve “la” (kap) sözcüklerinin birleşmesiyle oluşan bir sözcüktür ve “enerji kabı” ya da “enerjiyi tutan/saklayan kap” anlamına gelir. Özel bir çizim ve renklendirme sanatı olarak mandala, evrenin sonsuzluğunun insanın özünde olduğu; başka deyişle, insanın özünde sonsuz bir varlık olduğu düşüncesini farklı zeminlerde ve farklı materyallerle anlatan Uzakdoğu kökenli bir el sanatıdır.

Mandalanın geçmişi, bazı araştırmacılar tarafından 40 bin yıl öncesine kadar götürülmekte. İlk mandalaların Hindistan coğrafyasındaki farklı birtakım mağaralara çizilen resimler olduğunu savunan bu araştırmacılar, mandalanın Budizmden bile önce Hindistan coğrafyasında bilindiğini ve uygulandığını öne sürmüşlerdir.

Mandalalar da dikkatinizi odaklamanıza yardımcı olabilecek bir çeşit meditasyon türüdür. Ruhunuza uyum ve düzen getirirler, çünkü enerjiler tüm şekil ve renklerde akarlar. Bu enerjiler, olumsuz şeyleri pozitif olanlara dönüştürebilir ve hayatınıza denge getirebilir.

Ayrıca mandalaların merkezden ve dışarıdan geldiğini de unutmamalısınız. Kendinizle bağlantı kurmanıza, kendinizi özgürleştirmenize, kendinizi yeniden inşa etmenize ve kendinizle bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak olan şeydir.

Ürün özellikleri:

Ahşap MDF Lazer Kesim Siyah Renkli Mandala

Ürün 45 cm çapındadır.

5 mm kalınlığında MDF den üretilmiştir.

Dekoratif ve şık bir aksesuar olarak duvar veya düz yüzeylere asabilirsiniz.

Ürünü asabilmeniz için arkasında çift taraflı yapışkan bant bulunur.

 
HEMEN ARA
0.014770984649658 ms